FAQ często zadawane pytania

  • od niedzieli do czwartku: 8:00 – 20:00
  • piątek, sobota: 8:00 – 21:00 

Tak, w naszym hotelu pobieramy opłatę miejscową w wysokości 2,50zł/osoba/doba

ODPOWIEDŹ – Potwierdzamy możliwość wypożyczenia w hotelu rowerów. Wypożyczenie roweru odbywa się za pośrednictwem Recepcji. Mamy do Państwa dyspozycji 18 rowerów miejskich – w większości modele damskie i kilka męskich. Aktualna oferta w dziale wypożyczalni rowerów.

ODPOWIEDŹ – Tak, dysponujemy łóżeczkami turystycznymi dla małych dzieci. Na życzenie Gościa łóżeczko
zostanie wstawione do pokoju. Zachęcamy do kontaktu Recepcją i poinformowania o takiej potrzebie najlepiej przed przyjazdem lub podczas zameldowania.

ODPOWIEDŹ – Po stwierdzeniu, że zaginiony przedmiot został odnaleziony, może on być odesłany pocztą kurierską na wskazany adres.

ODPOWIEDŹ – Tak. Na terenie całego hotelu dostępny jest szybki, bezpłatny Internet Wi-Fi. Hasło dostępne jest w każdym pokoju w teczce informacyjnej bądź w recepcji hotelowej.

ODPOWIEDŹ – Recepcja jest czynna do godziny 22. W sezonie letnim czas pracy recepci może być wydłużony.

ODPOWIEDŹ – Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu i trwa do godziny 11:00 dnia
następnego. Istnieje możliwość przedłużenia doby hotelowej za dodatkową opłatą, w zależności od dostępności pokoi. W sprawie przedłużenia doby hotelowej prosimy o kontakt z Recepcją.

ODPOWIEDŹ – niestety nie, żelazko do wypożyczenia dla gości mamy dostępne w recepcji

ODPOWIEDŹ – Tak. Wiąże się to z dodatkową opłatną 50zł/doba oraz konieczne jest podpisanie Regulaminu pobytu ze zwierzętami.

Odp. – Tak, przy hotelu znajduje się bezpłatny parking dla gości.

Odp. – w tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją hotelową, która wytłumaczy gdzie odebrać klucze i jak będzie wyglądać proces zameldowania.

Odp. – bankomat znajduje się kilkaset metrów od hotelu. Recepcja wytłumaczy jak się do niego udać. Tutaj bankomaty na mapie google

Odp. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją hotelową.

Odp. – Każdy pokój jest klimatyzowany.

Odp. – Na całym terenie hotelu obowiązuje zakaz palenia. Wolno palić tylko w wyznaczonych do tego miejscach np. przed hotelem.

Odp. – Tak jak najbardziej. Goście hotelowi również powinni wcześniej rezerwować stolik. Największe zastosowanie ma to w weekendy, gdy nasza restauracja ciesząca się ogromną popularnością ma pełne obłożenie i w związku z tym często brak wolnych stolików.

ODP. – W naszym obiekcie dysponujemy trzema pokojami typu Comfort z balkonami.

ODP – W każdej łazience posiadamy prysznic.

ODP. – Czajniki dostępne są tylko w pokojach o podwyższonym standardzie.

Hotel posiada aplikację asystent pobytu, polecamy jej używanie:

Hotel assistent PL